Kuchyně EWE VIDA

EWE VIDA

 

EWE model VIDA - bezúchytkové provedení.

 

Matné lamino v barvě "PANNA" - světlá slonová kost, včetně pracovní desky a bočnice ve stejném odstínu. Jako kontrast slouží skřínky v černé barvě, ve vysokém lesku s povrchem Acryl. Mezi nimi je roletová skříň s korpusem v dekoru ořechu a nerezovou roletou širokou 120 cm, s vnitřním osvětlením a el. zásuvkami.

Kuchyně je plánována jednoduše, s hladkými plochami spodních skříní, které však za hladkými dvířky skrývají další vnitřní zásuvky a výsuvy.

V rohové skříni najdete výbavu výkyvných polic "LeMans"

Laminátová pracovní deska ve stejném odstínu jako dvířka má pevně vlepený nerezový dřez tzv. "spodní montáž".

Vysoké skříně je možné vybavit pečící troubou, ohřevnou zásuvkou a např. mikrovlnnou troubou, parní troubou nebo kávovarem, tak jak je zobrazeno.

Celá sestava je plánovaná do předem připravených výklenků ze sádrokartonu. Pro zavěšení ostrovní digestoře je nutná přesná stavební příprava. Zájemci dodáme přesné výkresy pro stavbu.

Výsledek je velká, elegantní, na první pohled jednoduchá, ale perfektně vybavená a praktická kuchyně. Ve stěně zapuštěné vysoké skříně se všemi přístroji a skříní na zásoby, působí přes svojí velikost minimalisticky a nenápadně.

K této kuchyni nemáme bohužel žádné fotografie. Počítačová vizualizace je však věrná. Kuchyně vypadá skutečně tak, jak je zobrazeno.

 

Cena včetně dřezu, bez ostatních spotřebičů a montáže.

 

119 900,- Kč