Việt English Deutsch Česky

EWE VIDA

EWE model VIDA - bezúchytkové provedení.

 

Matné lamino v barvě "Panna" - světlá slonová kost, včetně pracovní desky a bočnice ve stejném odstínu. Jako kontrast slouží skřínky v černé barvě, ve vysokém lesku s povrchem Acryl. Mezi nimi roletová skříň s korpusem v dekoru ořech a nerezovou roletou, v šířce 120 cm, s vnitřním osvětlením a el. zásuvkami.

Kuchyně je plánována jednoduše, s hladkými plochami spodních skříní, které však za jednoduchými dvířky skrývají další vnitřní zásuvky a výsuvy.

V rohové skříni najdete výbavu výkyvných polic "LeMans"

Pracovní deska má pevně vmontovaný nerezový dřez tzv. "spodní montáž".

Vysoké skříně je možné vybavit pečící troubou, ohřevnou zásuvkou a např. mikrovlnnou troubou, parní troubou nebo kávovarem, tak jak je zobrazeno.

 

Celá sestava je plánovaná do předem připravených výklenků ze sádrokartonu. Pro zavěšení ostrovní digestoře je nutná přesná stavební příprava. Zájemci dodáme přesné výkresy pro stavbu.

 

Výsledek je velká, elegantní, na první pohled jednoduchá, ale perfektně vybavená a praktická kuchyně. Ve stěně zapuštěné vysoké skříně se všemi přístroji a skříní na zásoby, působí přes svojí velikost minimalisticky a nenápadně.

 

 

Cena včetně dřezu, bez ostatních spotřebičů a montáže.

 

199 000,- Kč

EWE VIDA stěna s přístroji
EWE VIDA vizualizace
EWE VIDA stěna s roletou
EWE VIDA vizualizace 1
EWE VIDA půdorys
EWE VIDA vizualizace 2
EWE VIDA ostrov vnitřní strana
EWE VIDA vizualizace 3
EWE VIDA ostrov vnější strana
 
design by cz WEBSTART s.r.o.