kuchyně ewe

Kuchyně EWE, model Sintesa v dekoru dub Siena synchron-por. Pracovní deska, obklady a parepet je z materiálu žula  Steel Grey satén. Elektrospotřebiče jsou Bosch, vinotéka Electrolux a multifunkční trouba zn. Lofra.  

Více

kuchyně rotpunkt

Stylová kuchyně v krásné roubence. Kazetový model v matovém laku od výrobce Rotpunkt. Pracovní deska včetně obkladu je z materiálu Corian. Elektrospotřebiče Miele. Za pozornost stojí individiuální prodloužení komínu odsavače par Franke.

Více

kuchyně ewe

Kuchyně EWE, komplet v dekoru horský dub, povrch "synchron por", bezúchytkové provedení. Kombinace dřevodekoru a černých doplňků, jako úchytů, rámů skel i zasklení nebo dřezu. Pracovní deska a obklad stěny je z přírodní žuly Nero Assoluto s patinovaným povrchem.

Více

Kuchyně EWE

Kuchyně rakouského výrobce EWE. Acryl supermat s povrchovou úpravou proti otisku prstů a ulpívání vody. Pracovní deska je ze žuly Nero Assoluto, leštěná do vysokého lesku. Na spodní ploše desky u přední hrany je vyfrézovaná drážka pro alu profil s LED páskou a difuzorem.

Více

Kuchyně EWE

Kuchyně EWE, splněná přání naší zákaznice: - velká sestava s pracovní deskou a obkladem z bezespárového materiálu Corian - myčka je umístěná ve výšce - regál na knihy a současně výsuvná skříň na potraviny a zásoby - velká monoklimatická lednice - samostaná mraznička pod pracovní deskou

Více

Kuchyně ALNO

Kuchyně ALNO, kazetová, frézovaná dvířka lakovaná matovým lakem. Pracovní deska i obklad je z materiálu Silestone. Keramický dřez Villeroy & Boch. Elektrospotřebiče Miele v černém provedení. Odsavač par s výklopným skleněným štítem je od belgické značky Novy.

Více

Kuchyně ALNO

Kuchyně ALNO, bezúchytkový model v kombinaci dekor bílé lamino a dekor dubu. Pracovní deska je z materiálu Technistone. Elektrospotřebiče značky Siemens a výsuvný odsavač par z pracovní desky je Značky Franke. V sestavě je použitá rohová skříň na zásoby s posuvnými dveřmi.

Více

Kuchyně EWE

Kuchyně EWE, model DURA GL, Acryl vysoký lesk. GL - bezúchytkové provedení. Pracovní deska Technistone NOBLE Ivory White s dřezem pro spodní montáž a vyfrézovanými drážkami odkapu. Obklad stěny ve stejném materiálu. Elektrospotřebiče Miele. Vinotéka AEG a odsavač par NOVY Fusion Pro.  

Více

Kuchyně EWE

Kuchyně EWE, model Fina, odstín sahara metallic, supermat. Bezúchytkové provedení. Pracovní deska žula Nero Assoluto povrch patina

Více

Kuchyně ALNO

Kuchyně ALNO v rodinném domě. Skleněné provedení, pracovní deska žula, deska stolu je elektricky vyhřívaná, elektrospotřebiče Miele, odsavač par a varná deska NOVY. Žulová deska stolu leží na individuální nerezové konstrukci se stavitelnou válcovou nohou.

Více

Kuchyně INTUO

Kuchyně Intuo v rodinném domě. Provedení sklo, pracovní deska Technistone, elektrospotřebiče Miele, vinotéky Siemens.

Více

Kuchyně ALNO

Kuchyně ALNO v rodinném domě. Skleněné provední. Pracovní deska žula, elektrospotřebiče Miele.

Více

Kuchyně INTUO

Kuchyně Intuo v rodinném domě. Provedení lak vysoký lesk, pracovní deska Corian, elektrospotřebiče Miele.

Více

Kuchyně INTUO

Kuchyně INTUO v rodinném domě. Provedení matový lak, pracovní deska Corian, elektrospotřebiče Miele.

Více

Kuchyně EWE

Kuchyně EWE v rodinném domě, provedení laminát mat, barva Fango, pracovní deska přírodní žula Porto Rose, elektrospotřebiče Siemens

Více

Kuchyně Rotpunkt

Kuchyně Rotpunkt v rodinném domě. Stylový model v lakovaném provedení. Kazetová dvířka jsou doplněná pilastry a ozdobnými římsami a lištami.  Pracovní deska je z keramického materiálu Lapitec. Také dřez je keramický - Villeroy & Boch, včetně baterie. Elektrospotřebiče Miele

Více

Kuchyně EWE

Kuchyně EWE v bytě v novostavbě. Provedení: model Vicenza, kartáčovaný, lakovaný smrk s horní římsou a pilastry. Pracovní deska a obklad stěny v dekoru dřeva, laminát. Elektrospotřebiče Siemens.  

Více

Kuchyně INTUO

Kuchyně Intuo v bytě v novostavbě. Provedení lak vysoký lesk a dýha ořech. Pracovní deska Corian, elektrospotřebiče Miele.

Více

Stránky