kuchyně ewe

Kuchyně EWE v developerském projektu. Krásná, velká sestava se dvěma úrovněmi pracovní plochy. Pracovní deska z materiálu CORIAN nám umožnila plynulý přechod obou výšek. Kuchyně je postavená z modelu EWE FINA, acryl supermat v barvě Sahara Metalic. Ze stejného materiálu je též sestavená knihovna a skřínky pro TV stěnu.

Více

Kuchyně IMPULS

Kuchyně v bytě na pronájem. Kuchyně německé značky IMPULS, kterou máme v nabídce pro podobné případy, kdy je potřeba řešit vzhled, kvalitu, ale současně i cenu. IMPULS má široký sortiment elementů, materiálů a barev. Zobrazená kuchyně je jednoduchá, praktická sestava, bezúchytkový model, dvířka a všechny pohledové díly jsou v provedení lak vysoký lesk.

Více

kuchyně ewe

Menší kuchyně v developerském projektu. Kuchyně EWE, model DURA, Acryl ve vysokém lesku. Žulová pracovní deska je Cosmic Black s krásnou kresbou, vybranou společně se zákazníkem a zpracovatelem, kamenictvím GRANIT HOLEC, ve skladu firmy SEVERE. V ploše jsou vyfrézované drážky odkapu vedle dřezu FRANKE namontovaného ze spodní strany.

Více

kuchyně ewe

Kuchyně EWE, model Sintesa v dekoru dub Siena synchron-por. Pracovní deska, obklady a parepet je z materiálu žula  Steel Grey satén. Elektrospotřebiče jsou Bosch, vinotéka Electrolux a multifunkční trouba zn. Lofra.  

Více

kuchyně rotpunkt

Stylová kuchyně v krásné roubence. Kazetový model v matovém laku od výrobce Rotpunkt. Pracovní deska včetně obkladu je z materiálu Corian. Elektrospotřebiče Miele. Za pozornost stojí individiuální prodloužení komínu odsavače par Franke.

Více

Kuchyně EWE

Kuchyně rakouského výrobce EWE. Acryl supermat s povrchovou úpravou proti otisku prstů a ulpívání vody. Pracovní deska je ze žuly Nero Assoluto, leštěná do vysokého lesku. Na spodní ploše desky u přední hrany je vyfrézovaná drážka pro alu profil s LED páskou a difuzorem.

Více

Kuchyně Rotpunkt

Kuchyně Rotpunkt v rodinném domě. Stylový model v lakovaném provedení. Kazetová dvířka jsou doplněná pilastry a ozdobnými římsami a lištami.  Pracovní deska je z keramického materiálu Lapitec. Také dřez je keramický - Villeroy & Boch, včetně baterie. Elektrospotřebiče Miele

Více

kuchyně ewe

Kuchyně EWE, komplet v dekoru horský dub, povrch "synchron por", bezúchytkové provedení. Kombinace dřevodekoru a černých doplňků, jako úchytů, rámů skel i zasklení nebo dřezu. Pracovní deska a obklad stěny je z přírodní žuly Nero Assoluto s patinovaným povrchem.

Více

Kuchyně EWE

Kuchyně EWE, splněná přání naší zákaznice: - velká sestava s pracovní deskou a obkladem z bezespárového materiálu Corian - myčka je umístěná ve výšce - regál na knihy a současně výsuvná skříň na potraviny a zásoby - velká monoklimatická lednice - samostaná mraznička pod pracovní deskou

Více

Kuchyně EWE

Kuchyně EWE v městském bytě. Provedení lak vysoký lesk, elektrospotřebiče Siemens.

Více

Kuchyně EWE

Kuchyně EWE, model DURA GL, Acryl vysoký lesk. GL - bezúchytkové provedení. Pracovní deska Technistone NOBLE Ivory White s dřezem pro spodní montáž a vyfrézovanými drážkami odkapu. Obklad stěny ve stejném materiálu. Elektrospotřebiče Miele. Vinotéka AEG a odsavač par NOVY Fusion Pro.  

Více

Kuchyně INTUO

Kuchyně Intuo v rodinném domě. Provedení lak vysoký lesk, pracovní deska Corian, elektrospotřebiče Miele, lednice Gaggenau.

Více

Kuchyně EWE

Kuchyně EWE, model Fina, odstín sahara metallic, supermat. Bezúchytkové provedení. Pracovní deska žula Nero Assoluto povrch patina

Více

Kuchyně Rotpunkt

Kuchyně Rotpunkt v rodinném domě. Provedení matový lak, kazetová dvířka. Pracovní deska Lapitec - keramický materiál se zapuštěným keramickým dřezem Villeroy & Boch, elektrospotřebiče Miele.

Více

Kuchyně ALNO

Kuchyně ALNO, kazetová, frézovaná dvířka lakovaná matovým lakem. Pracovní deska i obklad je z materiálu Silestone. Keramický dřez Villeroy & Boch. Elektrospotřebiče Miele v černém provedení. Odsavač par s výklopným skleněným štítem je od belgické značky Novy.

Více

Kuchyně EWE

Kuchyně EWE v bytě na pronájem. Provedení laminát vysoký lesk, elektrospotřebiče Bosch.

Více

Kuchyně ALNO

Kuchyně ALNO, bezúchytkový model v kombinaci dekor bílé lamino a dekor dubu. Pracovní deska je z materiálu Technistone. Elektrospotřebiče značky Siemens a výsuvný odsavač par z pracovní desky je Značky Franke. V sestavě je použitá rohová skříň na zásoby s posuvnými dveřmi.

Více

Kuchyně ALNO

Kuchyně ALNO v rodinném domě. Skleněné provedení, pracovní deska žula, deska stolu je elektricky vyhřívaná, elektrospotřebiče Miele, odsavač par a varná deska NOVY. Žulová deska stolu leží na individuální nerezové konstrukci se stavitelnou válcovou nohou.

Více

Stránky