Kuchyně EWE

Kuchyně EWE, model DURA GL, Acryl vysoký lesk. GL - bezúchytkové provedení. Pracovní deska Technistone NOBLE Ivory White s dřezem pro spodní montáž a vyfrézovanými drážkami odkapu. Obklad stěny ve stejném materiálu. Elektrospotřebiče Miele. Vinotéka AEG a odsavač par NOVY Fusion Pro.  

Více

Kuchyně EWE

Kuchyně EWE, model Fina, odstín sahara metallic, supermat. Bezúchytkové provedení. Pracovní deska žula Nero Assoluto povrch patina

Více

Kuchyně ALNO

Kuchyně ALNO v rodinném domě. Skleněné provedení, pracovní deska žula, deska stolu je elektricky vyhřívaná, elektrospotřebiče Miele, odsavač par a varná deska NOVY. Žulová deska stolu leží na individuální nerezové konstrukci se stavitelnou válcovou nohou.

Více

Kuchyně INTUO

Kuchyně Intuo v rodinném domě. Provedení sklo, pracovní deska Technistone, elektrospotřebiče Miele, vinotéky Siemens.

Více

Kuchyně ALNO

Kuchyně ALNO v rodinném domě. Skleněné provední. Pracovní deska žula, elektrospotřebiče Miele.

Více

Kuchyně INTUO

Kuchyně Intuo v rodinném domě. Provedení lak vysoký lesk, pracovní deska Corian, elektrospotřebiče Miele.

Více

Kuchyně INTUO

Kuchyně INTUO v rodinném domě. Provedení matový lak, pracovní deska Corian, elektrospotřebiče Miele.

Více

Kuchyně EWE

Kuchyně EWE v rodinném domě, provedení laminát mat, barva Fango, pracovní deska přírodní žula Porto Rose, elektrospotřebiče Siemens

Více

Kuchyně Rotpunkt

Kuchyně Rotpunkt v rodinném domě. Stylový model v lakovaném provedení. Kazetová dvířka jsou doplněná pilastry a ozdobnými římsami a lištami.  Pracovní deska je z keramického materiálu Lapitec. Také dřez je keramický - Villeroy & Boch, včetně baterie. Elektrospotřebiče Miele

Více

Kuchyně EWE

Kuchyně EWE v bytě v novostavbě. Provedení: model Vicenza, kartáčovaný, lakovaný smrk s horní římsou a pilastry. Pracovní deska a obklad stěny v dekoru dřeva, laminát. Elektrospotřebiče Siemens.  

Více

Kuchyně INTUO

Kuchyně Intuo v bytě v novostavbě. Provedení lak vysoký lesk a dýha ořech. Pracovní deska Corian, elektrospotřebiče Miele.

Více

Kuchyně ALNO

Kuchyně ALNO v rodinném domě. Provedení kombinace lak vysoký lesk a dýha dub mořená na odstín Carbon. Pracovní deska žula, elektrospotřebiče Miele.

Více

Kuchyně ALNO

Kuchyně ALNO v rodinném domě.  Provedení laminát vysoký lesk v alu rámu, pracovní deska žula, elektrospotřebiče Miele.

Více

Kuchyně EWE

Kuchyně EWE v městském bytě. Provedení lak vysoký lesk, elektrospotřebiče Siemens.

Více

Kuchyně INTUO

Kuchyně Intuo v rodinném domě. Provedení lak vysoký lesk, pracovní deska Corian, elektrospotřebiče Miele, lednice Gaggenau.

Více

Kuchyně Rotpunkt

Kuchyně Rotpunkt v rodinném domě. Provedení matový lak, kazetová dvířka. Pracovní deska Lapitec - keramický materiál se zapuštěným keramickým dřezem Villeroy & Boch, elektrospotřebiče Miele.

Více

Kuchyně EWE

Kuchyně EWE v bytě na pronájem. Provedení laminát vysoký lesk, elektrospotřebiče Bosch.

Více

Kuchyně EWE

Kuchyně EWE v bytě v novostavbě. Provedení laminát vysoký lesk, barové desky dýha dub, elektrospotřebiče Siemens.

Více

Stránky